KUBIKI / BIURA OGRODOWE

 

kubiki enjoiner
Firma enJoiner wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy podążają za bliskością natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu. Przygotowaliśmy ofertę domków, biur ogrodowych i altan KUBIK LIFE, KUBIK RELAX, KUBIK FUN oraz podestów DEK idealnie wpisujących się w naturalne otoczenie. Opierają się one na technologii przyjaznej środowisku, przy czym zarówno swoją formą, jak i parametrami technicznymi dostosowują się do polskich warunków. Proponowane domki bazują na sześcianie. Dzięki konstrukcji modułowej można je dowolnie składać, budować, scalać, dobierać przestrzenie otwarte lub zamknięte– według własnych potrzeb i upodobań. Nasza idea opiera się na zabawie klockami – zapraszamy do zabawy razem z nami! Opatentowana przez nas technologia modułowych obiektów daje swobodę oraz radość tworzenia przestrzeni, w której żyjemy. Pozwala szybko zrealizować marzenia. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze i wygodzie, jaką zapewnia szeroki wybór, zyskają Państwo czas, który można spożytkować w przyjemniejszy sposób. Nasze propozycje doskonale sprawdzają się w polskim klimacie. Dobrana konstrukcja może służyć przez cały sezon, ale możemy również wykonać składaną wersję letnią do magazynowania poza sezonem. Takie rozwiązanie pozwala na dostosowanie się do warunków atmosferycznych i możliwości finansowych klienta.

NASZE PROPOZYCJE KUBIKÓW

– KUBIK LIFE

 

Ta propozycja usatysfakcjonuje tych, którzy chcą latem wykorzystać część swojego ogrodu jako powierzchnię biurową. Obiekt ten świetnie nadaje się jako biuro ogrodowe bądź altana gościnna.

– KUBIK SUNNY

 

Każdy ma szansę stworzyć sobie własną, indywidualnie dopasowaną przestrzeń do życia, korzystając z zaproponowanych przez nas gotowych elementów konstrukcji i paneli. Umożliwiają one zbudowanie domku o metrażu ok 9m2 i jego dowolnej wielokrotności. Oferujemy panele ocieplane oraz bez ocieplenia, wyposażone w drzwi, okna itp., wykonane z drewna, szkła, plexi, ażurowe, z szatą roślinną i inne. Dopracowany innowacyjny system pozwala na utrzymanie ciepła w obiekcie przez cały rok. Aby zbudować domek według własnych potrzeb, można wybrać spośród różnych wariantów ściany, okna, drzwi czy żaluzje.

– KUBIK RELAX

 

To rozwiązanie idealne w plenerze jako system osłaniający od słońca, stanowiący wspaniałe miejsce do odpoczynku, z modułowym tarasem lub dekiem modułowym. Ważną zaletą modułowości jest możliwość złożenia konstrukcji w celu przewiezienia oraz przechowania do kolejnego sezonu.

– KUBIK FUN

 

Konstrukcje typu KUBIK FUN charakteryzują się niestandardowymi elementami wykończenia zaprojektowanym specjalnie na życzenie klienta. Daje nam możliwość stworzenia jeszcze bardziej indywidualnego charakteru KUBIKa. KUBIK FUN możemy wybierać niestandardowe gatunki drewna zmieniać długości kantówek konstrukcyjnych i wiele innych odważnych pomysłów.

REALIZACJE

KUBIK  – BIURO OGRODOWE

 

Jest to rozwiązanie dla osób lubiących kontakt z naturą. Biuro ogrodowe wśród zieleni uspokaja, skupia, wycisza, dzięki czemu praca jest efektywniejsza i przyjemniejsza.

KUBIK WYSTAWOWY 1

 

KUBIK idealnie spełnia funkcję stoiska targowego, w którym mniejsze i większe firmy mają możliwość pokazania się z jak najlepszej strony. Jest to przyjemne wnętrze, które na pewno nie zostanie niezauważone.
Dodatkowo zapach drewna przyciąga potencjalnych klientów, inwestorów i partnerów ;)

KUBIK WYSTAWOWY 2

 

KUBIK-i podczas targów hotelowych World Hotel 2016 w Warszawie.

KUBIK  – SZKLARNIA MIEJSKA 2015

 

System EKO KUBIK  dostosowany jest do funkcji SZKLARNI, w której uprawia się warzywa. Wyposażony jest w system zbierania z dachu deszczówki, umożliwiającego rozprowadzania jej po wertykalnej konstrukcji z nasadzeniami roślin i na zewnątrz obiektu np. do podlewania trawnika. System może być nieodłącznym elementem infrastruktury małokubaturowej w mieście. Designerskie wzornictwo KUBIK-a wzbudza zainteresowanie, dzięki wykorzystaniu energooszczędnego oświetlenia, które spektakularnie rozświetlają w różnych kolorach obiekt.

KUBIK  – SZKLARNIA MIEJSKA 2016

 

KUBIK-i dzięki wymiennym panelom mogą zmienić się nie do poznania. W 2016 r SZKLARNIA  była pełna koloru co wyróżniało ją na tle innych konstrukcji.

KUBIK  –  SZKLARNIA WIEJSKA 2017

 

Szklarnia Wiejska to już kolejna ze szklarń edukacyjnych w Polsce, w których dzieci poprzez zabawę doświadczają i uczą się o ogrodnictwie, przyrodzie, OZE oraz drewnie.
Szklarnia w Mochowie to pierwsza innowacyjna i samowystarczalna szklarnia edukacyjna w Polsce. Oświetlana i zasilana ze słońca dzięki panelom fotowoltaicznym, wykorzystująca deszczówkę z zielonego dachu do podlewania roślin.

KUBIK  EDUKACYJNY

 

W Drobinie powstał pierwszy w Polsce Ekologiczny Park Edukacyjno – Rekreacyjny o tematyce związanej z rybami.  Znajdujące się na jego terenie KUBIK-i edukacyjne posiadają tablice, na których znajdują się ciekawe informacje na temat ryb oraz przyrody towarzyszącej zbiorowiskom nadwodnym.

KUBIK  REKREACYJNY

 

 

KUBIK stanął na polu golfowym, gdzie zmęczeni golfiści mogli odpocząć i rozkoszować się pięknem otaczającej ich przyrody.

KUBIK – TARAS

 

Realizacja KUBIK-owej altany ze składanym zadaszeniem. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość ekspozycji na słońce, bądź schowanie się przed nim w upalne dni.

KUBIK – ŁÓŻKO WISZĄCE

 

KUBIK jako wiszące łóżko idealnie sprawdzi się na błogi odpoczynek wśród zieleni.

KUBIK – EVENT

 

Nasz KUBIK na festiwalu książki przy ul. Hożej 51. KUBIK Sunny służył jako multimedialna scena teatralna w przedstawieniu: WIECZOREM. W POSZUKIWANIU JERZEGO PILCHA.  Spektakl multimedialny z muzyką na żywo.

KUBIK – DOMEK NA DRZEWIE

 

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zrealizować swoich dziecięcych marzeń, oferujemy KUBIK-owy domek na drzewie. Dzięki zastosowanej technologii, montaż obiektu jest nieinwazyjny, nie powoduje uszkodzenia drzewa, stabilizując obiekt nawet przy dużych wiatrach. Świetnie nadaje się jako miejsce odpoczynku przy książce i śpiewie ptaków.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Ten post dostępny jest także w języku: angielski