Edukacja poprzez zabawę! Multimedialne budki ekologiczne.

galeria ekologicznaProjektując ekologiczne KUBIK-i poszliśmy o krok dalej. Chcemy szerzyć wiedzę na temat środowiska naturalnego oraz jego ochrony. Jest to bardzo ważny aspekt życia, który ma wpływ na naszą przyszłość.

Chcąc wpłynąć na poziom świadomości ekologicznej, głównie wśród dzieci, młodzieży ale i dorosłych, enJoiner kontynuuje działania edukacji ekologicznej, rozszerzając ofertę o projekty i realizacje ścieżek edukacyjnych, tablic leśnych, gier terenowych, plansz edukacyjnych.

Innowacyjnie podchodzimy do obiektów edukacji ekologicznej, poprzez uatrakcyjnianie standardowych rozwiązań. Proponowane przez nas obiekty edukacyjne są ciekawą formą przekazywania wiedzy, dzięki zastosowaniu interaktywnych technologii, wpływających na zmysły tj. wzrok, słych, dotyk. Dzieci chętniej włączają się do zabawy w momencie, kiedy ich ruch wywołuje pewną reakcję. Wielofunkcyjne tablice leśne, budki ekologiczne mogą służyć do gier przyrodniczych,  mają również funkcję praktyczną – mogą mieć zastosowanie jako ławy, stoły.