ALTANY/ TARASY

TARAS, DONICA -ŚCIANA Z SIEDZISKIEM DREWNIANYM

 

Przedstawiamy realizację ogrodowej, małej konstrukcji drewnianej wykonanej w Warszawie. Obiekt składa się z drewnianego tarasu o nowoczesnej konstrukcji, do której można zamontować automatyczne zadaszenie. Dodatkowo wyposażony został w funkcjonalną ścianę, wygodną ławę oraz donicę. Dzięki naszym designerskim biurom ogrodowym można przez długi czas cieszyć się bliskością natury – odpoczywać z całą rodziną i spożywać pyszne posiłki.

NOWOCZESNA ALTANA KUBIK-owa

 

Altana KUBIK-owa to altana ogrodowa w kształcie sześcianu, którą dzięki swojej prostej formie można umieścić w każdym miejscu w ogrodzie – wszędzie będzie prezentowała się elegancko. Automatyczne nowoczesne zadaszenie osłania od słońca w upalne dni. Wystarczająca przestrzeń wewnątrz altany pozwala na montaż wiszącego łóżka bądź kanapy. Całość tworzy przyjemną strefę relaksu i odpoczynku.

ALTANA MODERNISTYCZNA

 

Jedną z bardziej odważnych w formie altan jest nowoczesna altana modernistyczna. Dzięki swojej niestandardowej ukośnej formie przyciąga oko gości. Zbudowana jest z bielonych belek oraz drewnianych ażurowych paneli przesuwnych, które można otworzyć bądź zamknąć w zależności od potrzeb. Panele szklane dodają elegancji, nie zamykając się na przestrzeń, a także chronią przed wiatrem.

ZADASZENIE TARASU W JÓZEFOWIE

 

EnJoiner realizuje różnego rodzaju zadaszenia tarasów przy domu. Jednym z nich jest zadaszenie w Józefowie niedaleko Warszawy, które Klient zapragnął aby było w ciemniejszym odcieniu. Dzięki temu konstrukcja wyróżnia się na jasnej elewacji oraz pasuje do ciemnych elementów budynku. Konstrukcja nowoczesnego zadaszenia pokryta jest poliwęglanem komorowym, który nie nagrzewa wnętrza tarasu, a jednocześnie chroni przed deszczem i nie ogranicza ilości docierającego do wnętrza słońca.

SALON OGRODOWY NA BALKONIE

 

Jak powiększyć małe mieszkanie w Warszawie, nadając mu naturalności i przestrzeni? Zacznijmy od balkonu. Wymarzony salon ogrodowy, w którym będzie można odpocząć wśród zieleni, poczytać książkę na kołyszącej się wiszącej kanapie, spędzić czas z rodziną, pograć w szachy – jako producent możemy Ci to zagwarantować! Drewno dodaje ciepła, a soczysta zieleń w donicach i kobaltowe poduszki ożywiają przestrzeń na tarasie.

TARAS NA DACHU

 

Taras na dachu jest idealnym rozwiązaniem gdy chcemy powiększyć sobie przestrzeń użytkową mieszkania. Zarówno podłoga, jak i ściany zostały pokryte wysokiej jakości drewnem z modrzewia syberyjskiego, olejowanego oraz konserwowanego. Na tarasie zostały postawione kontrastujące z drewnem, kubikowe białe donice, w których rośnie syringa vulgaris. Magii wieczorem dodają białe świecące kule delikatnie podkreślające elegancję i nowoczesność tarasu. Prywatny Inwestor. Projekt – pracownia Inspiracje. Wykonawca – enJoiner 2016r.

KUBIKOWA KONSTRUKCJA Z JACUZZI

 

Kubikowa konstrukcja zbudowana z najwyższej jakości materiałów – z drewna konstrukcyjnego, dzięki któremu konstrukcja z czasem nie będzie się odkształcać. Zastosowano różnego rodzaju nowoczesne zadaszenia w zależności od strefy funkcjonalno-użytkowej. Nad ogrodowym jacuzzi i wiszącą kanapą znajduje się automatyczne, materiałowe zadaszenie, które reaguje chowając się na silne wiatry bądź deszcze. Część jadalniana zadaszona jest poliwęglanem komorowym z przeplatającymi się płytami zacieniającymi taras. Aby ocieplić przestrzeń, a także dać jej charakter przedłużenia salonu mieszkania, zastosowano długie, szare zasłony, chroniące od wiatru i słońca.


KUBIKOWA KONSTRUKCJA

 

Jest to wyjątkowa realizacja ze względu na dużą powierzchnię tarasu z zadaszeniem w pięknym otoczeniu ogrodu z wysokimi sosnami. Zastosowano niewidoczny system montażu, który sprawia że taras jest nowoczesny i elegancki. Pod zadaszeniem z poliwęglanu komorowego znalazło się miejsce na dużą ogrodową kanapę oraz stół jadalniany. Zamontowano linki stalowe, po których z czasem będą pięły się rośliny pnące, dając cień odpoczywającym właścicielom i gościom na kanapie. Marzysz o podobnej konstrukcji w swoim domu? Zapraszamy do współpracy z wykonawcą z Warszawy.


 

TARASY NA DACHACH

 

W enJoiner uwielbiamy wykonywać realizacje tarasów na dachu, ponieważ chcemy, aby każdy, kto ma taki taras, miał możliwość wykorzystania tej przestrzeni do spędzania wolnego czasu wśród drewna i zieleni, delektując się pięknymi widokami otoczenia. Drewno ociepla przestrzeń, nadaje przytulności, zieleń uspokaja i relaksuje. Marzysz o własnym drewnianym tarasie na dachu? Firma enJoiner z Warszawy zaprasza do współpracy!

Wykonany projekt przemyślany był w najmniejszych szczegółach. Prosta forma obiektu połączona została z funkcjonalnością.

 

PODESTY NA EVENTY

 

Realizacja podestu w przestrzeni publicznej o funkcji rekreacyjnej dla “Temat Rzeka” w Warszawie.

OSŁONY TARASOWE

Realizacja trasu z osłona w domu nad jeziorem. Osłona komponuje się z krajobrazem uwzględniając istniejący drzewostan.

TARASY Z BASENAMI

Wykonany został taras wraz z basenem

TARASY OGRODOWE

KŁADKI/ POMOSTY

Wykonanie deku nad stawem .

DEKI MODUŁOWE

DEK jest to rozwiązanie tarasu modułowego. Nasze moduły dają możliwość szybkiego i prostego montażu wszelkiego rodzaju tarasów, balkonów, deków i pomostów.
Produkt DEK podzieliliśmy na dwie wersję 1/2 modułu o wymiarze 134×268 (cm) i 1/3 modułu o wymiarze 89×268 (cm). Można z nich tworzyć wąskie ścieżki jak i duże tarasy. Możemy łączyć je kaskadowo.
Zastosowany system łączników daje nam możliwość wielokrotnego składania i rozkładania konstrukcji, modyfikowania podczas użytkowania, zmieniania kształtów i dostawiania kolejnych elementów.
System DEK jest również kompatybilny z naszym KUBIK-iem można go z nim dowolnie łączyć czy to na płaszczyźnie podłogi i dachu jako taras, bądź na konstrukcji wielopoziomowej jako balkon. Na wodzie możemy tworzyć pomosty na palach jak i pływające.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski