ALTANY/ TARASY

PERGOLA Z RUCHOMYMI LAMELKAMI, DONICE DREWNIANE

 

Przedstawiamy realizację pergoli, konstrukcji drewnianej z panelami ażurowymi, z ruchomymi lamelkami, pokrytej poliwęglanem,  wykonanej pod Warszawą. Pergola jest bardzo funkcjonalna. Ruchome lamelki dają możliwość zasłaniania się bądź otwierania na przestrzeń. Białe firanki natomiast dają poczucie przytulności oraz są skuteczną ochroną przed komarami. Firanki można łączyć ze sobą za pomocą magnesików. Do kompletu podłużna donica z trawami i pnączami oraz w rogu piękna, płacząca brzoza ‘Youngi”.

TARAS, DONICA -ŚCIANA Z SIEDZISKIEM DREWNIANYM

 

Przedstawiamy realizację ogrodowej, małej konstrukcji drewnianej wykonanej w Warszawie. Obiekt składa się z drewnianego tarasu o nowoczesnej konstrukcji, do której można zamontować automatyczne zadaszenie. Dodatkowo wyposażony został w funkcjonalną ścianę, wygodną ławę oraz donicę. Dzięki naszym designerskim biurom ogrodowym można przez długi czas cieszyć się bliskością natury – odpoczywać z całą rodziną i spożywać pyszne posiłki.

NOWOCZESNA ALTANA KUBIK-owa

 

Altana KUBIK-owa to altana ogrodowa w kształcie sześcianu, którą dzięki swojej prostej formie można umieścić w każdym miejscu w ogrodzie – wszędzie będzie prezentowała się elegancko. Automatyczne nowoczesne zadaszenie osłania od słońca w upalne dni. Wystarczająca przestrzeń wewnątrz altany pozwala na montaż wiszącego łóżka bądź kanapy. Całość tworzy przyjemną strefę relaksu i odpoczynku.

ALTANA MODERNISTYCZNA

 

Jedną z bardziej odważnych w formie altan jest nowoczesna altana modernistyczna. Dzięki swojej niestandardowej ukośnej formie przyciąga oko gości. Zbudowana jest z bielonych belek oraz drewnianych ażurowych paneli przesuwnych, które można otworzyć bądź zamknąć w zależności od potrzeb. Panele szklane dodają elegancji, nie zamykając się na przestrzeń, a także chronią przed wiatrem.

ZADASZENIE TARASU Z RUCHOMYMI ŻALUZJAMI

 

ZADASZENIE TARASU W JÓZEFOWIE

 

EnJoiner realizuje różnego rodzaju zadaszenia tarasów przy domu. Jednym z nich jest zadaszenie w Józefowie niedaleko Warszawy, które Klient zapragnął aby było w ciemniejszym odcieniu. Dzięki temu konstrukcja wyróżnia się na jasnej elewacji oraz pasuje do ciemnych elementów budynku. Konstrukcja nowoczesnego zadaszenia pokryta jest poliwęglanem komorowym, który nie nagrzewa wnętrza tarasu, a jednocześnie chroni przed deszczem i nie ogranicza ilości docierającego do wnętrza słońca.

SALON OGRODOWY NA BALKONIE

 

Jak powiększyć małe mieszkanie w Warszawie, nadając mu naturalności i przestrzeni? Zacznijmy od balkonu. Wymarzony salon ogrodowy, w którym będzie można odpocząć wśród zieleni, poczytać książkę na kołyszącej się wiszącej kanapie, spędzić czas z rodziną, pograć w szachy – jako producent możemy Ci to zagwarantować! Drewno dodaje ciepła, a soczysta zieleń w donicach i kobaltowe poduszki ożywiają przestrzeń na tarasie.

TARAS NA DACHU

 

Taras na dachu jest idealnym rozwiązaniem gdy chcemy powiększyć sobie przestrzeń użytkową mieszkania. Zarówno podłoga, jak i ściany zostały pokryte wysokiej jakości drewnem z modrzewia syberyjskiego, olejowanego oraz konserwowanego. Na tarasie zostały postawione kontrastujące z drewnem, kubikowe białe donice, w których rośnie syringa vulgaris. Magii wieczorem dodają białe świecące kule delikatnie podkreślające elegancję i nowoczesność tarasu. Prywatny Inwestor. Projekt – pracownia Inspiracje. Wykonawca – enJoiner 2016r.

KUBIKOWA KONSTRUKCJA Z JACUZZI

 

Kubikowa konstrukcja zbudowana z najwyższej jakości materiałów – z drewna konstrukcyjnego, dzięki któremu konstrukcja z czasem nie będzie się odkształcać. Zastosowano różnego rodzaju nowoczesne zadaszenia w zależności od strefy funkcjonalno-użytkowej. Nad ogrodowym jacuzzi i wiszącą kanapą znajduje się automatyczne, materiałowe zadaszenie, które reaguje chowając się na silne wiatry bądź deszcze. Część jadalniana zadaszona jest poliwęglanem komorowym z przeplatającymi się płytami zacieniającymi taras. Aby ocieplić przestrzeń, a także dać jej charakter przedłużenia salonu mieszkania, zastosowano długie, szare zasłony, chroniące od wiatru i słońca.


KUBIKOWA KONSTRUKCJA

 

Jest to wyjątkowa realizacja ze względu na dużą powierzchnię tarasu z zadaszeniem w pięknym otoczeniu ogrodu z wysokimi sosnami. Zastosowano niewidoczny system montażu, który sprawia że taras jest nowoczesny i elegancki. Pod zadaszeniem z poliwęglanu komorowego znalazło się miejsce na dużą ogrodową kanapę oraz stół jadalniany. Zamontowano linki stalowe, po których z czasem będą pięły się rośliny pnące, dając cień odpoczywającym właścicielom i gościom na kanapie. Marzysz o podobnej konstrukcji w swoim domu? Zapraszamy do współpracy z wykonawcą z Warszawy.


SAUNA ZEWNĘTRZNA

Kto marzy o prywatnej saunie, szczególnie w chłodne dni? ;) Projektujemy i wykonujemy sauny na indywidualne zamówienie, aby jak najlepiej spełnić potrzeby i wymagania Klienta. Sauny wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z dużą starannością o detale wykończenia, tak aby zapewnić Państwu pełen komfort użytkowania.

Pobyt w saunie to nie tylko relaks da duszy, ale również dla ciała. Regularne korzystanie z sauny niewątpliwie bardzo korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Sauna ogrodowa przyspiesza pozbywanie się toksyn z organizmu, poprawia koncentrację i niweluje poczucie zmęczenia.


TARASY NA DACHACH

W enJoiner uwielbiamy wykonywać realizacje tarasów na dachu, ponieważ chcemy, aby każdy, kto ma taki taras, miał możliwość wykorzystania tej przestrzeni do spędzania wolnego czasu wśród drewna i zieleni, delektując się pięknymi widokami otoczenia. Drewno ociepla przestrzeń, nadaje przytulności, zieleń uspokaja i relaksuje. Marzysz o własnym drewnianym tarasie na dachu? Firma enJoiner z Warszawy zaprasza do współpracy!

 


DEKI MODUŁOWE

DEK jest to rozwiązanie tarasu modułowego. Nasze moduły dają możliwość szybkiego i prostego montażu wszelkiego rodzaju tarasów, balkonów, deków i pomostów.
Produkt DEK podzieliliśmy na dwie wersję 1/2 modułu o wymiarze 134×268 (cm) i 1/3 modułu o wymiarze 89×268 (cm). Można z nich tworzyć wąskie ścieżki jak i duże tarasy. Możemy łączyć je kaskadowo.
Zastosowany system łączników daje nam możliwość wielokrotnego składania i rozkładania konstrukcji, modyfikowania podczas użytkowania, zmieniania kształtów i dostawiania kolejnych elementów.
System DEK jest również kompatybilny z naszym KUBIK-iem można go z nim dowolnie łączyć czy to na płaszczyźnie podłogi i dachu jako taras, bądź na konstrukcji wielopoziomowej jako balkon. Na wodzie możemy tworzyć pomosty na palach jak i pływające.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski