DOMY / DOMKI

KUBISTYCZNY DOM MODUŁOWY 35m2

Całoroczny drewniany dom modułowy

 

 

Kubistyczny dom modułowy w systemie enJoiner to dom dla ceniących przestrzeń, światło i prostotę.

Głównym założeniem projektu jest prosta linia konstrukcji i otwarcie widokowe dzięki możliwie największemu przeszkleniu oraz maksymalizacja przestrzeni kubaturowej. To prosta bryła podkreślona  jednospadowym dachem z dużym przeszkleniem na całej ścianie co pozwala na wzajemne przenikanie się wnętrza z otaczającą budynek przyrodą. Dzięki dokładnie przenalizowanej i zaprojektowanej przestrzeni obiekt ten cechuje duża funkcjonalność z jednoczesnym zachowaniem przestrzeni otwartych. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. Powierzchnię do spania zaprojektowano na antresoli, z której roztacza się widok na otaczający krajobraz. Elewacja zewnętrzna wykonana z szorstkiej deski pomalowanej w kolorze pozwalającym na wtopienie się w krajobraz to cechy skandynawskiej architektury, która była inspiracją dla zastosowanych materiałów. Ściany wnętrza wykonane są z deski bielonej, która jest pięknym tłem dla drewnianych naturalnych wykończeń schodów, balustrad oraz ram okiennych.

Obiekt uzbrojony jest w komplet instalacji m. in.: wod-kan, elektryczna, ogrzewany jest za pomocą elektryczne ogrzewanie sterowane przez wi-fi oraz opcjonalne kominek na pelet lub drewno. Nasz projekt zakłada instalacje sprawdzonych certyfikowanych instalacji kominowych dla drewnianych domów Poujoulat.

Powierzchnia po obrysie – 34,8 m2 Powierzchnia całkowita – PARTER 26 m2,  ANTRESOLA od 14,4 m2 Salon z kuchnią – 22 m2 Sypialnia (antresola) – od 14,4 m2 Łazienka – 3,8 m2 Typ domu –  całoroczny , ocieplony Wysokość budynku – 5,85 m Kąt nachylenia dachu – 14 stopni Pozwolenie na budowę – nie wymagane Instalacje – wod-kan., elektryczne, klimatyzacja, Ogrzewanie – elektryczne z opcją dodatkową kominka

 


DOM MODUŁOWY 35m2

Całoroczny drewniany dom modułowy

 

Obiekt uzbrojony jest w komplet instalacji m. in.: wod-kan, elektryczna, ogrzewany jest za pomocą elektryczne ogrzewanie sterowane przez wi-fi oraz opcjonalne kominek na pelet lub drewno. Nasz projekt zakłada instalacje sprawdzonych certyfikowanych instalacji kominowych dla drewnianych domów Poujoulat.

Powierzchnia po obrysie – 34,8 m2 Powierzchnia całkowita – PARTER 26 m2,  ANTRESOLA od 14,4 m2 Salon z kuchnią – 22 m2 Sypialnia (antresola) – od 14,4 m2 Łazienka – 3,8 m2 Typ domu –  całoroczny , ocieplony Wysokość budynku – 5,85 m Kąt nachylenia dachu – 14 stopni Pozwolenie na budowę – nie wymagane Instalacje – wod-kan., elektryczne, klimatyzacja, Ogrzewanie – elektryczne z opcją dodatkową kominka

 


NOWOCZESNY DOM MODUŁOWY

Całoroczny drewniany dom modułowy

 

Całoroczny drewniany dom modułowy o prostej konstrukcji i łatwym montażu. Nawiązuje do konstrukcji kontenerowych. Obiekty w naszej technologii to zdrowe, oddychające domy. Klientom dajemy możliwość szybkiej, przyjaznej środowisku budowy z zachowaniem najwyższych standardów energooszczędności. Stawiamy na atrakcyjną, brawurową formę, która dzięki przeszkleniom otwiera się na krajobraz i tworzy zgraną całość poprzez wykorzystanie naturalnych materiałów. Drewniane domy modułowe budujemy z CLT oraz drewna klejonego i najwyższej jakości przeszkleń.


MINI HOUSE 24m2

Całoroczny drewniany mini dom modułowy

 

Głównym założeniem projektu jest MINIMALIZM oraz MOBILOŚĆ. Mały rozmiar dostosowany do norm transportowych daje możliwość mobilności i multiplikowania obiektu jak i łatwego bez dodatkowych kosztów transportu i montażu. Można go ustawiać na (stałych) miejscach postojowych na placach kempingowych i obszarach wypoczynkowych/ weekendowych, przemieszczać go lub ponownie usunąć bez żadnych problemów. Zastosowany autorski system montażu na stalowej ramie i nogach daje możliwość łatwego załadunku przewiezienie i posadowienia obiektu bez użycia dźwigu. MINIMALIZM obiektu zarówno w formie, użytych naturalnych materiałach jak i ekonomicznej eksploatacji.

Obiekt jest również niezależny energetycznie dzięki zastosowanemu systemowi (FOTOWOLTAIKA – panele PV + inwerter + magazyn energii). W celu zmniejszenia zapotrzebowania energetycznego obiekt został bardzo dobrze docieplony 15 cm wełny mineralnej układanej krzyżowo, trójszybowe okna.

To prosta bryła z wertykalnymi przeszkleniami pozwalającymi na wzajemne przenikanie się wnętrza
z otaczającą budynek przyrodą. Zastosowane naturalne materiały wykończeniowe tj. sosnowa deska podłogowa, – szorstkie świerkowe deski skandynawskie na ścianę w kolorze naturalnym, zaimpregnowane środkami na bazie wosku pszczelego dają komfortowe mieszkanie w zgodzie z naturą. Domek składa się z symetrycznie rozmieszczonych przestrzeni salonu z aneksem kuchennym, sypialni i zlokalizowanej pośrodku łazienki. Rozmieszczenie i funkcja i wyposażenie obiektu idealnie sprawdzą się jako domek wakacyjny, który można postawić z łatwością na kempingu jak i na dzikiej skarpie z widokiem na morze.

Elewacja zewnętrzna wykonana z szorstkiej deski pomalowanej w kolorze pozwalającym na wtopienie
się w krajobraz to cechy skandynawskiej architektury, która była inspiracją dla zastosowanych materiałów. Całość wyposażona jest w meble inspirowane naturą. Obiekt uzbrojony jest w komplet instalacji m. in.: wod-kan, elektryczna, klimatyzacja, ogrzewany jest za pomocą paneli elektrycznych.

Zalety MINI domku MODUŁOWEGO:

 • Domek na nadwoziu wymiennym jest mobilny, ponieważ można go łatwo przemieszczać i można go ustawić na większości placów kempingowych
 • Domek na platformie wymiennej, ma nie więcej niż 3 m szerokości i może być transportowany przez większość spedytorów jako ładunek
 • Po ustawieniu ze złożonymi nogami ma tylko 3,2 wysokości i spełnia wymagania dotyczące wysokości większości placów kempingowych i obszarów Wypoczynkowych / weekendowych
 • Dobra inwestycja dla operatorów kempingów sprawia, iż w łatwy sposób może zostać wydłużony sezon ze względu na dobrą izolacje budynku
 • Wygodniejszy i lepiej ocieplony niż standardowy Tiny House o szer.2,55m
 • Możliwość zamontowania pakietu fotowoltaicznego pozwala na posadowienie obiektu nawet tam gdzie nie ma dostępu do prądu
 • Mini zestaw fotowoltaiczny (panele PV + inwerter + magazyn energii) skomponowane tak by zapewnić obiektowi niezależność.
 • Minimalne zużycie energii (dobre docieplenie, mała powierzchnia do ogrzania wpływają na niewielkie zapotrzebowanie energetyczne)
 • Minimalizm formy, duże przeszklenia
 • Minimalizm użytych materiałów – naturalne wykończenie, deska świerkowa, środki na bazie wosku pszczelego
 • Multiplikacja – w łatwy sposób obiekt można zestawiać z kolejnymi.

Powierzchnia po obrysie – 23,8 m2 Powierzchnia całkowita –16,9 m2 w tym.: Salon z kuchnią – 6,9 m2  Sypialnia – 6 m2 Łazienka – 2,5 m2 Korytarz – 1,5 m2  Wysokość budynku – 3 m  Typ domu – całoroczny , ocieplony 15 cm Pozwolenie na budowę – nie wymagane  Instalacje – wod-kan., elektryczne  Ogrzewanie – elektryczne Opcjonalnie: Fotowoltaika

 


KUBIK-owy DOMEK/ KUBIK-owy SALON (ogrodowy)

 

To minimalistyczna KUBIK-owa forma, dzięki której możemy stworzyć nie tylko samodzielny mały domek drewniany do 35m2, ale i studio ogrodowe czy miejsce SPA. Montaż w systemie enJoinera pozwala na dowolne modyfikacje i rozbudowywanie obiektu. Bez ingerencji w naturalny krajobraz i bez tradycyjnych fundamentów, drewniany domek modułowy można postawić na plaży, zamontować na skarpie, a nawet wysoko w górach. Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora (aplikacji) w celu stworzenia KUBIK-a dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

 


INNE REALIZACJE

DOM NAD JEZIOREM

 

Jako producent oryginalnych domków na drzewie oraz funkcjonalnych i niebanalnych domów modułowych dla Klientów naszej firmy zbudowaliśmy także komfortowy dom rekreacyjny o tradycyjnej formie zlokalizowany nad jeziorem. Do jego wykonania użyliśmy najlepszej jakości materiałów – drewna klejonego BSH. Drewniany domek modułowy wyposażyliśmy w taras, który umożliwia relaks na łonie natury podczas podziwiania zachodów czy wschodów słońca nad jeziorem.

Zamów dom jesienią, a już wczesną wiosną będziesz mógł cieszyć się drewnianym domkiem wykonanym w technologii budownictwa modułowego. Budujemy zimą w naszej hali – bez zbędnej ingerencji i zanieczyszczania środowisko.


DOMEK Z TARASEM NA DRZEWIE

 

 


DOMEK NA DRZEWIE

 

Domek na drzewie to Twoje marzenie jeszcze z czasów dzieciństwa? My je dla Ciebie spełnimy! Budujemy komfortowe, przestronne drewniane domki letniskowe na drzewie przystosowane do relaksu. Możemy w nich słuchać śpiewu ptaków i obserwować życie zwierząt. Dzięki specjalnym konstrukcjom i systemom domki nie szkodzą drzewom. Pozwalają im zdrowo rosnąć. Domek na drzewie to miejsce oddalone od przyziemnych spraw, gdzie przynajmniej na chwilę możemy osiągnąć spokój ducha i ciała.


KUBIK-owy DOMEK NA DRZEWIE

 

Dla najmłodszych tworzymy prawdziwy park w koronach drzew, ze ścianką wspinaczkową i dodatkowym tarasem. enJoiner postarał się, aby drewniane domki modułowe na drzewie stały się idealnym miejscem na czytanie książek, zabawę i odpoczynek wśród zieleni. Domek jest wystarczająco duży zarówno dla dziecka, jak i dorosłego, dlatego korzystać z niego może każdy członek rodziny. Lubimy spełniać marzenia! Z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że domki na drzewie to nasza specjalność.


SAUNA OGRODOWA

 

Kto marzy o prywatnej saunie, szczególnie w chłodne dni? ;) Projektujemy i wykonujemy sauny na indywidualne zamówienie, aby jak najlepiej spełnić potrzeby i wymagania Klienta. Sauny wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z dużą starannością o detale wykończenia, tak aby zapewnić Państwu pełen komfort użytkowania.

Pobyt w saunie to nie tylko relaks da duszy, ale również dla ciała. Regularne korzystanie z sauny niewątpliwie bardzo korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Sauna ogrodowa przyspiesza pozbywanie się toksyn z organizmu, poprawia koncentrację i niweluje poczucie zmęczenia.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski