DOMKI / DOMKI NA DRZEWIE/ SAUNY

KUBISTYCZNY DOM MODUŁOWY 35m2

 

Całoroczny drewniany dom modułowy

NOWOCZESNY DOM MODUŁOWY

 

Całoroczny drewniany dom modułowy o prostej konstrukcji i łatwym montażu. Nawiązuje do konstrukcji kontenerowych. Obiekty w naszej technologii to zdrowe, oddychające domy. Klientom dajemy możliwość szybkiej, przyjaznej środowisku budowy z zachowaniem najwyższych standardów energooszczędności. Stawiamy na atrakcyjną, brawurową formę, która dzięki przeszkleniom otwiera się na krajobraz i tworzy zgraną całość poprzez wykorzystanie naturalnych materiałów. Drewniane domy modułowe budujemy z CLT oraz drewna klejonego i najwyższej jakości przeszkleń.

KUBIK-owy DOMEK/ KUBIK-owy SALON (ogrodowy)

 

To minimalistyczna KUBIK-owa forma, dzięki której możemy stworzyć nie tylko samodzielny mały domek drewniany do 35m2, ale i studio ogrodowe czy miejsce SPA. Montaż w systemie enJoinera pozwala na dowolne modyfikacje i rozbudowywanie obiektu. Bez ingerencji w naturalny krajobraz i bez tradycyjnych fundamentów, drewniany domek modułowy można postawić na plaży, zamontować na skarpie, a nawet wysoko w górach. Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora (aplikacji) w celu stworzenia KUBIK-a dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

REALIZACJE

DOM NAD JEZIOREM

 

Jako producent oryginalnych domków na drzewie oraz funkcjonalnych i niebanalnych domów modułowych dla Klientów naszej firmy zbudowaliśmy także komfortowy dom rekreacyjny o tradycyjnej formie zlokalizowany nad jeziorem. Do jego wykonania użyliśmy najlepszej jakości materiałów – drewna klejonego BSH. Drewniany domek modułowy wyposażyliśmy w taras, który umożliwia relaks na łonie natury podczas podziwiania zachodów czy wschodów słońca nad jeziorem.

Zamów dom jesienią, a już wczesną wiosną będziesz mógł cieszyć się drewnianym domkiem wykonanym w technologii budownictwa modułowego. Budujemy zimą w naszej hali – bez zbędnej ingerencji i zanieczyszczania środowisko.

DOMEK Z TARASEM NA DRZEWIE

 

DOMEK NA DRZEWIE

 

Domek na drzewie to Twoje marzenie jeszcze z czasów dzieciństwa? My je dla Ciebie spełnimy! Budujemy komfortowe, przestronne drewniane domki letniskowe na drzewie przystosowane do relaksu. Możemy w nich słuchać śpiewu ptaków i obserwować życie zwierząt. Dzięki specjalnym konstrukcjom i systemom domki nie szkodzą drzewom. Pozwalają im zdrowo rosnąć. Domek na drzewie to miejsce oddalone od przyziemnych spraw, gdzie przynajmniej na chwilę możemy osiągnąć spokój ducha i ciała.

KUBIK-owy DOMEK NA DRZEWIE

 

Dla najmłodszych tworzymy prawdziwy park w koronach drzew, ze ścianką wspinaczkową i dodatkowym tarasem. enJoiner postarał się, aby drewniane domki modułowe na drzewie stały się idealnym miejscem na czytanie książek, zabawę i odpoczynek wśród zieleni. Domek jest wystarczająco duży zarówno dla dziecka, jak i dorosłego, dlatego korzystać z niego może każdy członek rodziny. Lubimy spełniać marzenia! Z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że domki na drzewie to nasza specjalność.

SAUNA OGRODOWA

 

Kto marzy o prywatnej saunie, szczególnie w chłodne dni? ;) Projektujemy i wykonujemy sauny na indywidualne zamówienie, aby jak najlepiej spełnić potrzeby i wymagania Klienta. Sauny wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z dużą starannością o detale wykończenia, tak aby zapewnić Państwu pełen komfort użytkowania.

Pobyt w saunie to nie tylko relaks da duszy, ale również dla ciała. Regularne korzystanie z sauny niewątpliwie bardzo korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Sauna ogrodowa przyspiesza pozbywanie się toksyn z organizmu, poprawia koncentrację i niweluje poczucie zmęczenia.

Ten post dostępny jest także w języku: Polish