WYDARZENIA

Targi Warsaw Home w Nadarzynie 2019

 

Warsztaty edukacyjne na Energetycznej Majówce z Eneą w Poznaniu 2019

18 maja braliśmy udział w Energetycznej Majówce z Eneą w Poznaniu. Był tam również nasz KUBIK wraz z bogatą ofertą edukacyjną dla dzieci.
Sadziliśmy warzywa i zioła, sialiśmy, budowaliśmy budki dla owadów pożytecznych, karmniki, bawiliśmy się panelami fotowoltaicznymi i budowaliśmy farmy wiatrowe.

Targi hotelowe World Hotel  2016 w Warszawie

Kongres Innowacyjnej Gospodarki 2016

Międzynarodowy Festiwal Nowych Technologii BITSPIRATION 2016

Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE 2014

Wystawa i szkolenia w Centrum Przedsiębiorczości Smolna 4

enJoiner partnerem na BIG BOOK FESTIVAL

autor zdjęć: Darek Kawka

Nasze KUBIKi świetnie sprawdzają się jako czasowe obiekty eventowe. Szybkie w montażu a zarazem niestandardowe rozwiązania do aranżacji przestrzeni na targach czy eventach. Projekty z KUBK-ów świadczą o ekologicznym podejściu firmy, zorientowanym na kreacji marki zgodnie z naturą. Dlatego zapewne nasze obiekty zdobywają wyróżnienia za ekodesign, najatrakcyjniejsze stoisko.

Z wykorzystaniem naszych konstrukcji KUBIK-owych można stworzyć przestrzeń chillout, zbliżająca do natury z zielonymi ścianami, pachnąca owocami, ze śpiewem ptaków czego przykładem jest projekt promocji napojów B-life w centrum Warszawy. (po realizacji umieścimy informacje ze zdjeciami)

KUBIKi brały udział w wydarzeniach promocyjnych miasta Warszawy służąc jako stoisko informacyjne.

Równie dobrze sprawdziły się w Poznaniu na rodzinnym pikniku organizowanym przez TVP Poznań i Enea w czerwcu 2019r, promując dobrą energię i innowacyjne rozwiązania w zgodzie z naturą. Z KUBIK-ów można tworzyć strefy chillout, zielone enklawy w mieście, miejsce warsztatów tj. szklarnia miejska na bulwarach warszawskich.

Drewniane modułowe konstrukcje świetnie sprawdziły się na Kongresie Innowacyjnej Gospodarki 2016 jako punkt informacyjny jak i na targach turystycznych World Hotel 2016 w Warszawie jako mobilny obiekt o nieograniczonej funkcji.

Z KUBIK-ów można stworzyć również miejsca wydzielone przestrzenie w wielkich wnętrzach tj. hale, zajezdnie tworząc wyciszoną przestrzeń biurową do pracy, jako punkt informacyjny, punk sprzedaży itp. Przykładem tego jest realizacja na Międzynarodowy Festiwal Nowych Technologii BITSPIRATION 2016r.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski