KUBIKI / BIURA OGRODOWE

kubiki enjoiner
Firma enJoiner wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy podążają za bliskością natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu. Przygotowaliśmy ofertę domków, biur ogrodowych i altan KUBIK LIFE, KUBIK RELAX, KUBIK FUN oraz podestów DEK idealnie wpisujących się w naturalne otoczenie. Opierają się one na technologii przyjaznej środowisku, przy czym zarówno swoją formą, jak i parametrami technicznymi dostosowują się do polskich warunków. Proponowane domki bazują na sześcianie. Dzięki konstrukcji modułowej można je dowolnie składać, budować, scalać, dobierać przestrzenie otwarte lub zamknięte– według własnych potrzeb i upodobań. Nasza idea opiera się na zabawie klockami – zapraszamy do zabawy razem z nami! Opatentowana przez nas technologia modułowych obiektów daje swobodę oraz radość tworzenia przestrzeni, w której żyjemy. Pozwala szybko zrealizować marzenia. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze i wygodzie, jaką zapewnia szeroki wybór, zyskają Państwo czas, który można spożytkować w przyjemniejszy sposób. Nasze propozycje doskonale sprawdzają się w polskim klimacie. Dobrana konstrukcja może służyć przez cały sezon, ale możemy również wykonać składaną wersję letnią do magazynowania poza sezonem. Takie rozwiązanie pozwala na dostosowanie się do warunków atmosferycznych i możliwości finansowych klienta.

NASZE PROPOZYCJE KUBIKÓW

– KUBIK LIFE

 

Ta propozycja usatysfakcjonuje tych, którzy chcą latem wykorzystać część swojego ogrodu jako powierzchnię biurową. Obiekt ten świetnie nadaje się jako biuro ogrodowe bądź altana gościnna.

– KUBIK SUNNY

 

Każdy ma szansę stworzyć sobie własną, indywidualnie dopasowaną przestrzeń do życia, korzystając z zaproponowanych przez nas gotowych elementów konstrukcji i paneli. Umożliwiają one zbudowanie domku o metrażu ok 9m2 i jego dowolnej wielokrotności. Oferujemy panele ocieplane oraz bez ocieplenia, wyposażone w drzwi, okna itp., wykonane z drewna, szkła, plexi, ażurowe, z szatą roślinną i inne. Dopracowany innowacyjny system pozwala na utrzymanie ciepła w obiekcie przez cały rok. Aby zbudować domek według własnych potrzeb, można wybrać spośród różnych wariantów ściany, okna, drzwi czy żaluzje.

– KUBIK RELAX

 

To rozwiązanie idealne w plenerze jako system osłaniający od słońca, stanowiący wspaniałe miejsce do odpoczynku, z modułowym tarasem lub dekiem modułowym. Ważną zaletą modułowości jest możliwość złożenia konstrukcji w celu przewiezienia oraz przechowania do kolejnego sezonu.

– KUBIK FUN

 

Konstrukcje typu KUBIK FUN charakteryzują się niestandardowymi elementami wypełnienia ścian i sufitu, zaprojektowanymi na specjalne życzenie Klienta. Daje to nam możliwość stworzenia jeszcze bardziej indywidualnego charakteru KUBIK-a.

REALIZACJE

KUBIK  – BIURO OGRODOWE

 

Jest to rozwiązanie dla osób lubiących kontakt z naturą. Biuro ogrodowe wśród zieleni uspokaja, skupia, wycisza, dzięki czemu praca jest efektywniejsza i przyjemniejsza.

KUBIK WYSTAWOWY 1

 

KUBIK idealnie spełnia funkcję stoiska targowego, w którym mniejsze i większe firmy mają możliwość pokazania się z jak najlepszej strony. Jest to przyjemne wnętrze, które na pewno nie zostanie niezauważone.
Dodatkowo zapach drewna przyciąga potencjalnych klientów, inwestorów i partnerów ;)

KUBIK WYSTAWOWY 2

 

KUBIK-i podczas targów hotelowych World Hotel 2016 w Warszawie.

KUBIK  – SZKLARNIA MIEJSKA 2015

 

System EKO KUBIK  dostosowany jest do funkcji SZKLARNI, w której uprawia się warzywa. Wyposażony jest w system zbierania z dachu deszczówki, umożliwiającego rozprowadzania jej po wertykalnej konstrukcji z nasadzeniami roślin i na zewnątrz obiektu np. do podlewania trawnika. System może być nieodłącznym elementem infrastruktury małokubaturowej w mieście. Designerskie wzornictwo KUBIK-a wzbudza zainteresowanie, dzięki wykorzystaniu energooszczędnego oświetlenia, które spektakularnie rozświetlają w różnych kolorach obiekt.

KUBIK  – SZKLARNIA MIEJSKA 2016

 

KUBIK-i dzięki wymiennym panelom mogą zmienić się nie do poznania. W 2016 r SZKLARNIA  była pełna koloru co wyróżniało ją na tle innych konstrukcji.

KUBIK  –  SZKLARNIA WIEJSKA 2017

 

Szklarnia Wiejska to już kolejna ze szklarń edukacyjnych w Polsce, w których dzieci poprzez zabawę doświadczają i uczą się o ogrodnictwie, przyrodzie, OZE oraz drewnie.
Szklarnia w Mochowie to pierwsza innowacyjna i samowystarczalna szklarnia edukacyjna w Polsce. Oświetlana i zasilana ze słońca dzięki panelom fotowoltaicznym, wykorzystująca deszczówkę z zielonego dachu do podlewania roślin.

KUBIK  EDUKACYJNY

 

W Drobinie powstał pierwszy w Polsce Ekologiczny Park Edukacyjno – Rekreacyjny o tematyce związanej z rybami.  Znajdujące się na jego terenie KUBIK-i edukacyjne posiadają tablice, na których znajdują się ciekawe informacje na temat ryb oraz przyrody towarzyszącej zbiorowiskom nadwodnym.

KUBIK  REKREACYJNY

 

 

KUBIK stanął na polu golfowym, gdzie zmęczeni golfiści mogli odpocząć i rozkoszować się pięknem otaczającej ich przyrody.

KUBIK – TARAS

 

Realizacja KUBIK-owej altany ze składanym zadaszeniem. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość ekspozycji na słońce, bądź schowanie się przed nim w upalne dni.

KUBIK – ŁÓŻKO WISZĄCE

 

KUBIK jako wiszące łóżko idealnie sprawdzi się na błogi odpoczynek wśród zieleni.

KUBIK – EVENT

 

Nasz KUBIK na festiwalu książki przy ul. Hożej 51. KUBIK Sunny służył jako multimedialna scena teatralna w przedstawieniu: WIECZOREM. W POSZUKIWANIU JERZEGO PILCHA.  Spektakl multimedialny z muzyką na żywo.

KUBIK – DOMEK NA DRZEWIE

 

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zrealizować swoich dziecięcych marzeń, oferujemy KUBIK-owy domek na drzewie. Dzięki zastosowanej technologii, montaż obiektu jest nieinwazyjny, nie powoduje uszkodzenia drzewa, stabilizując obiekt nawet przy dużych wiatrach. Świetnie nadaje się jako miejsce odpoczynku przy książce i śpiewie ptaków.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Ten post dostępny jest także w języku: angielski