WNĘTRZA / MEBLE OGRODOWE

MEBLE DO OGRODU

Drewno to poczucie bliskości z naturą, dobrze przemyślane projekty to komfort oraz luksus. EnJoiner oferuje idealne połączenie tworząc z pasją eleganckie, modułowe kanapy ogrodowe, wiszące łóżka pozwalające na relaks z widokiem na gwiazdy w centrum Warszawy. Dla najbardziej wymagających Klientów tworzymy kompleksowe projekty ogrodów uzyskując spójną całość: taras, altana, zabudowane jacuzzi, zadaszenie tarasu, meble ogrodowe, elewacje. Oferujemy również stałą konserwację naszych realizacji.

PROJEKTY


REALIZACJE

– WISZĄCA KANAPA


– STÓŁ Z KRZESŁAMI


– WISZĄCE ŁÓŻKO


 

MEBLE DO WNĘTRZA

Drewno pozwala nam cieszyć się naturą we wnętrzu. Wiemy jak wykorzystać je do budowy pięknej umywalki drewnianej, zlewu drewnianego, drewnianej łazienki. Takie elementy świetnie będą komponować się w SPA gdzie najważniejsza jest harmonia ducha natury i ciała.

– ELEMENTY DEKORACYJNE


– STÓŁ


– UMYWALKA

 

 

Od dawna wykonujemy meble na zamówienie klientów, łącząc ich potrzeby z naszą wiedzą i doświadczeniem. Specjalizujemy się w sprytnych rozwiązaniach, które pozwolą zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane pomysły z wykorzystaniem naturalnego drewna.
Przykładem naszej oferty specjalnej jest ekskluzywny komplet łazienkowy z litego, specjalistycznie zaimpregnowanego drewna, składający się z umywalki, wanny, panelu prysznicowego oraz drewnianych deków.

– KOMODA


ZIELEŃ DO WNĘTRZA

Wprowadzamy też elementy natury do biur. To tam spędzamy większość czasu w swoim życiu. Zielone panele, stoliki drewniane, donice do biur realizujemy dla tych, którzy czerpią energię z natury tworząc największe projekty.

– ZIELEŃ W BIURZE


– ZIELONE PANELE

Firma enJoiner oferuje meble modułowe do wnętrza i ogrodu. Meble ogrodowe, tj. łóżka wiszące, kanapy, fotele czy szezlongi, wykonane z drewna sandałowego lub sapeli idealnie spełniają wymogi polskiego klimatu, gwarantując komfort i zadowolenie.
Wygodne materace z warstwą maty kokosowej, wykończone nieprzemakalnymi materiałami dobranymi kolorystycznie do drewna i przestrzeni, w której staną, są idealne do relaksu.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski