ALTANY/ TARASY

TARAS, DONICA -ŚCIANA Z SIEDZISKIEM DREWNIANYM

ALTANA KUBIK-owa

ALTANA MODERNISTYCZNA

ZADASZENIE TARASU W JÓZEFOWIE

SALON OGRODOWY NA BALKONIE

Jak powiększyć małe mieszkanie w mieście? Nadać mu naturalności i przestrzeni? Zacznijmy od balkonu. Wymarzony salon ogrodowy, w którym będzie można  odpocząć wśród zieleni, poczytać książkę na kołyszącej się wiszącej kanapie, spędzić czas z rodziną, pograć w szachy – to nasze dzieło!  Drewno dodaje ciepła, a soczysta zieleń w donicach i kobaltowe poduszki ożywiają przestrzeń.

TARAS NA DACHU

Prywatny Inwestor. Projekt – pracownia Inspiracje. Realizacja – enJoiner 2016r.

KUBIKOWA KONSTRUKCJA Z JACUZZI


KUBIKOWA KONSTRUKCJA


 

TARASY NA DACHACH

Wykonany został taras wraz z donicami oraz osłonami i poręczami. Realizacja wykonana w Warszawie dla Klienta indywidualnego.

Wykonany projekt przemyślany był w najmniejszych szczegółach. Prosta forma obiektu połączona została z funkcjonalnością.

 

PODESTY NA EVENTY

 

Realizacja podestu w przestrzeni publicznej o funkcji rekreacyjnej dla „Temat Rzeka” w Warszawie.

OSŁONY TARASOWE

Realizacja trasu z osłona w domu nad jeziorem. Osłona komponuje się z krajobrazem uwzględniając istniejący drzewostan.

TARASY Z BASENAMI

Wykonany został taras wraz z basenem

TARASY OGRODOWE

KŁADKI/ POMOSTY

Wykonanie deku nad stawem .

DEKI MODUŁOWE

DEK jest to rozwiązanie tarasu modułowego. Nasze moduły dają możliwość szybkiego i prostego montażu wszelkiego rodzaju tarasów, balkonów, deków i pomostów.
Produkt DEK podzieliliśmy na dwie wersję 1/2 modułu o wymiarze 134×268 (cm) i 1/3 modułu o wymiarze 89×268 (cm). Można z nich tworzyć wąskie ścieżki jak i duże tarasy. Możemy łączyć je kaskadowo.
Zastosowany system łączników daje nam możliwość wielokrotnego składania i rozkładania konstrukcji, modyfikowania podczas użytkowania, zmieniania kształtów i dostawiania kolejnych elementów.
System DEK jest również kompatybilny z naszym KUBIK-iem można go z nim dowolnie łączyć czy to na płaszczyźnie podłogi i dachu jako taras, bądź na konstrukcji wielopoziomowej jako balkon. Na wodzie możemy tworzyć pomosty na palach jak i pływające.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski